UZŅĒMUMA STĀSTS

Mūsu uzņēmuma “TU FOOD” stāsts sākās, radošiem biznesa cilvēkiem satiekoties pareizajā laikā un vietā. Kopīgas vērtības un skaidra biznesa vīzija, nozares profesionāļu piesaiste, moderna ražotne, kas aprīkota ar mūsdienīgām tehnoloģijām, veiksmīga sadarbība ar vietējiem un ārzemju piegādātājiem – tas viss ļāva radīt uzņēmumu, kas veiksmīgi darbojas Tukumā kopš 2016. gada aprīļa.

“TU FOOD” darbība balstās uz kvalitāti, tradīcijām un jaunām idejām. Lai ražotu labāko, mēs vienmēr izvēlamies labāko – kvalitatīvas, dabīgas sastāvdaļas, jaunākās tehnoloģijas un labākās receptes. Saldējuma un smūtiju ražošanā mēs izmantojam tikai augstākās kvalitātes svaigu krējumu, ko iepērkam no vietējiem piegādātājiem, tikai augstākās kvalitātes ogas, augļus un citas sastāvdaļas. Ražojot saldējumu, mēs balstāmies uz gadu desmitos pārbaudītām garšas tradīcijām – saldējuma klasiku, kas nekad neapnīk un nenoveco. Vienlaikus mēs strādājam pie jaunām receptūrām, ieviešot jaunas garšas un jaunus veidus, kā baudīt saldējumu. Esam vieni no pirmajiem, kas Latvijā sākuši ražot pasaulē iecienīto gardumu – augļu smūtijus. Izrādās, Latvijas tradicionālo garšu ainavā ar upenēm, zemenēm, dzērvenēm un brūklenēm lieliski iederas arī eksotiskais mango!

Turpinām iedvesmoties no saldējuma klasikas un strādājam, lai atklātu jaunas saldējuma garšas un faktūras. Mums ir lieli plāni. Mēs ticam, ka darām darbu, kas vajadzīgs daudziem – jo mēs esam, lai cilvēki garšīgāk dzīvoTU! Jaarī Tev tas ir svarīgi un interesanti, vienmēr esam atvērti jaunām idejām un sadarbībai.

Par ražotni

Uzņēmuma ražotne atrodas Tukumā un ir aprīkota ar mūsdienīgām augstas tehnoloģijas ražošanas iekārtām. Ražošanas process ir automatizēts un pilnībā slēgts. Ražotnes jauda ir līdz 2000 tonnu gatavās produkcijas gadā. SIA «TU FOOD» ražošanā izmanto tikai augstākās kvalitātes izejvielas. Visu veidu saldējums tiek ražots no svaiga saldā krējuma, kas iepirkts no vietējiem piegādātājiem. Augļi un ogas tiek iegādāti no uzticamiem piegādes partneriem. Dabīgās un augstvērtīgās sastāvdaļas un modernais ražošanas process nodrošina augstākās kvalitātes produkciju – saldējumu un smūtijus ar bagātīgu un piesātinātu garšu.

Serifikāti un kvalitātes garantijas

¥Bordo karotīte – viss ražošanas process notiek Latvijā.

Ir jautājums? Mēs tev palīdzēsim!

Spied šeit